Tebrikler yeni yol arkadaşınızla buluştunuz, “motosiklet bir ulaşım aracından çok ötesidir, iki teker ruhu taşır” diyorsanız

Triumph Riders Club Türkiye ile tanışmanızı öneririz!

Biz Kimiz?

Triumph Riders Club Türkiye, dünyanın üretilmeye devam eden en köklü motosiklet markasını temsil etmekten öte motosiklet kültürünün elçilerinden oluşan bir topluluktur.

Motosiklet sürüş, aksesuar, bakım konularında hem teknik hem pratik alanlarda derin bir bilgi hazinesi halindeki internet sayfası topluluğun ortak katkılarıyla her an gelişmeye devam ediyor. TRC Türkiye üyeleri anlık mesaj grupları ile ister ortak alanda toplu halde, ister motosiklet ve sürüş tarzına göre ayrı gruplarda bir araya gelebiliyor. Her sürücünün ihtiyacı olan genel ve güncel parça, ürün, malzeme, aksesuar bilgileri ile sadece gerektiğinde hayat kolaylaştıran detaylar motosikletinin tarzı ne olursa olsun ilgi ve ihtiyacına göre sürücülerin erişimine açık bir içerik kütüphanesi oluşturuyor.

Modern Classics, Adventure ve Roadster tarzlarını aynı çatı altında toplayan TRC Türkiye, tarzlara göre ayrı düzenlenen özel etkinlikler ve sürüş günlerinde performans ve deneyime odaklanırken ortak etkinliklerle sosyal yönü güçlü kulübün sürekli aktif üyeleri birbirleriyle yazışmaktan öte keyifli sohbetler paylaşabiliyor. Sürüş günleri, özel gruplar ve üyelere özel ayrıcalıklarla TRC Türkiye en iyi rotalarda eşsiz bir deneyim sağlıyor.

Sahip olduğu değerin motosikletten önce ve sonra bir hayat tarzı olduğuna inanan, bilinçli insanların oluşturduğu TRC Türkiye, Triumph markasının Türkiye temsilcisi Korlas tarafından resmi olarak desteklenmektedir.

etkinlikerimizden haberdar olmak istermisiniz?

    logo-triumph-riders-club-small
    logo-SCR
    Kardeş Klüpler​

    Copyright © 2021 Triumph Riders Club. All Rights Reserved.

    To top