Kişisel Bilgiler

Acil Durumlarda Ulaşılması İstenen Kişi Bilgileri

Sürüşüne Dair Detaylar

Bu bölümde paylaşacağın bilgiler, gerçekleştiren grup sürüş etkinliklerde sana göre organizasyon yapmamızı sağlayacak önemi taşımaktadır.

Motorsiklet(ler)

KVKK Aydınlatma Metnini Göster

Merhaba,

Hayatı özgürce yaşayan, TRIUMPH Severler arasına şimdiden hoşgeldin!

Triumph Riders Club olarak, Triumph kullanıcılarını bir arada tutmayı ve birlikte eğlenmeyi, gezmeyi ve deneyimlemeyi amaç edinen mutlak dostluk ortamını sağlamak için oluşturduk.

Grupta din, dil, ırk, siyaset, futbol takımı, silah, terör gibi aramızda görüş ve fikir ayrılıkları yaratacak ve diğer üyelerde söz hakkı doğmuş hissiyatı yaratacak konulardan ve kişisel algılanabilecek her türlü hitabetten uzak durulması önemle rica olunur.
Üyelerin motosiklet ile ilgili dahi olsa kurumsal veya özel ticari faaliyette bulunması veya kendi motosikletlerinin veya aksesuarlarının satılık ilanlarının grup da paylaşması kesinlikle yasaktır . Grup da seviyenin her daim korunması esastır
Küfür ve karşılıklı hakaret içeren yazı ve gönderiler yasaktır

İşbu Başvuru formu, Triumph Riders Club Topluluğu yöneticilerinin, gerçekleştirilen motosiklet kullanım süreçleri hakkında bilgi sahibi olmaları ve gerekli geliştirmeleri yapmaları amacıyla hazırlanmıştır. Bu formda yer verilen bilgiler/görüşler, aşağıdaki durumlar hariç olmak üzere, hiçbir suretle üçüncü kişiler ile paylaşılmayacak ve amacı dışında kullanılmayacaktır:

Saygı ve sevgilerimizle,

etkinlikerimizden haberdar olmak istermisiniz?

    logo-triumph-riders-club-small
    logo-SCR
    Kardeş Klüpler​

    Copyright © 2021 Triumph Riders Club. All Rights Reserved.

    To top